Yhteystiedot

Yhteystiedot

Me olemme Gnonce

Olemme tulleet muuttamaan työskentelemisen tapoja it-alalla. Yhdessä luomme tekemisen kulttuurin, joka mullistaa vallalla olevat käsitykset työnteosta ja tuo entistä onnellisemman työelämän edellytykset useamman ihmisen saataville.

Uuden sukupolven työyhteisö - yrittäjiltä yrittäjille.

Kuva: Atte Sarkonen

Atte Sarkonen

Perustaja, Gnonsultti

atte@gnonce.com

Artur Veselovski

Gnonsultti

artur@gnonce.com

Milla Kulmala

Sisältömarkkinointi

milla@kulmilla.com

Ville Hakola

Gnonsultti

ville@gnonce.com
Kuva: Kai-Markus Lehtimäki

Kai-Markus Lehtimäki

Perustaja, toimitusjohtaja

kaikka@gnonce.com

Panu Partanen

Gnonsultti

panu.partanen@gnonce.com
Kuva: Kasper Tontti

Kasper Tontti

Perustaja, Gnonsultti

kasper@gnonce.com

Marko Kekäläinen

Gnonsultti

marko@gnonce.com
Kuva: Joonas Koivuniemi

Joonas Koivuniemi

Markkinointi- ja kehityspäällikkö

joonas@gnonce.com

Jussi Paulamäki

Gnonsultti

jussi@gnonce.com